Puiki diena Druskininkuose

Ankstyvą ketvirtadienio rytą 3a klasės mokiniai su mokytoja Kristina iškeliavo į Druskininkus. Ten juos pasitiko jau pražydusios sakuros ir nuostabiai žydinčių narcizų jūra. Trečiokai lankėsi Šakočių muziejuje, kur sužinojo visas šio skanėsto kepimo paslaptis ir patys išsikepė šakotį. Vėliau Druskos studijoje mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Sūri pamoka”, kur išgirdo daug naudingų žinių apie druską, lipdė ir drožinėjo. Iš druskos kiekvienas sukūrė savo širdžiai mielus darbelius. Po pietų vaikai aplankė nuostabius Liškiavos piliakalnius, kopė į Merkinės apžvalgos bokštą. Diena buvo kupina nuostabių akimirkų ir potyrių!

 

Sėkmė viktorinoje

Rugilė Jakubauskaitė (2a), Sofija Žebuolytė (2c) ir Rokas Rižakovas (2a) sėkmingai atstovavo mokyklai Kauno miesto antrujų klasių mokinių muzikos viktorinoje – popietėje „Muzikinio pyrago prieskoniai”. Šaunioji komanda itin greitai, drąsiai ir teisingai atliko visas užduotis ir buvo apdovanoti už kūrybinės užduoties atlikimą. Sveikiname!

 

 

 

Sveikiname laureatus!

Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos- konkurso „Žemė-mano namai“ laureatais tapo 4b klasės mokiniai – M.Stojanaitė („Kokią Žemę renkies?“), K.Masaitytė („Lietuva-švaraus pasaulio dalis“), R.Kuzmickas („Žemė-gamtos ar žmogaus rankų kūrinys?“) ir L.Žumbakytė („Noriu gyventi švarioj žemėj“). Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Ramunę!

 

 

 

Apie eismą

Dėmesio! Dėl naujai pastatytos tvoros Kuosų gatvėje prie mokyklos pastato ir lopšelio-darželio „Šnekutis“ eismas žiedu negalimas. Atvežę vaikus, saugiai išlaipinkite juos K&R vietose ir iš karto sukite į Sakalų gatvę. Būkite atidūs! Nesudarykite „kamščių”!