Bendruomenės tradicijos

Per 28 metus susiklostė įsimintinos mokyklos tradicijos, ritualai, renginiai vienijantys ir ugdantys svarbias mokyklos bendruomenei vertybes, kūrybiškumą.

Itin spalvingos ir linksmos Mokslo ir žinių dienos bei Paskutinio mokslo metų skambučio šventės vyksta mokyklos Iškilmių aikštėje.

Pirmosiomis gruodžio dienomis bendruomenė papuošia mokyklą ir kiemo erdves Kalėdoms. Į ypatingą jaukų renginį – mokyklos bendruomenės Kalėdų šventę – susirenka daugiau nei tūkstantis dalyvių ir svečių. Entuziastingi tėvai, mokiniai ir mokytojai tampa Kalėdų spektaklio veikėjais, o visa mokykla stebuklų ir netikėtumų dalyviais bei liudininkais.

Kalendorinių metų pradžioje mokykloje organizuojamas pilietinio – tautinio ugdymo renginių ciklas, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Lietuvos valstybės atkūrimui ir Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti.

Festivaliai “Dainuojanti klasė” ir “Šokio festivalis” – linksmi šventiniai renginiai, pritraukiantys gausų būrį žiūrovų, svečių – unikalios tradicinės mokyklos šventės.

Gegužę Sporto ir sveikatingumo dienoje – visą bendruomenę vienijančioje šventėje – Panemunės šile susirenka ne tik vaikai, mokytojai, bet ir visi darbuotojai, mokinių tėveliai, broliukai ir sesutės, seneliai ir svečiai.

Kasmet pavasarį mokykla organizuoja renginį “Protų mūšis”, skirtą Kasuno miesto trečiųjų klasių mokiniams. O į mokyklos organizuojamą respublikinį vaizdinių pranešimų anglų kalba čempionatą “English Speech Championship” atvyksta ketvirtokai iš visos Lietuvos.

Kiekvieną pirmąjį mėnesio penktadienį į mokyklos bendruomenės Ryto ratą susirenka mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai. Šios “mažosios asamblėjos” metu aptariami mėnesio pasiekimai, aktualios temos, pasirodo mokinių kolektyvai, dalijamasi įdomios ugdomosios veiklos įspūdžiais, bendraujama su kviestiniais svečiais.

Tris kartus per mokslo metus organizuojamos atviros pamokos tėvams. Tuomet galima stebėti pradinių klasių, anglų kalbos, meninio ugdymo mokytojų pamokas ir neformaliojo ugdymo užsiėmimus. Tėveliai kviečiami pravesti užsiėmimus mokiniams, supažindinti su savo profesijomis ir darbovietėmis.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 11 lapkričio