Šachmatų turnyras „Nykštukas“

Paskelbta: 2017 12 22

Gruodžio pabaigoje vyko tradicinis mokyklos šachmatų turnyras „Nykštukas“. Jame dalyvavo 12 mergaičių ir 17 berniukų. Tarp pirmokų mergaičių be konkurencijos stipriausia buvo Evita Gydaitė. Antra – Luknė Antanavičiūtė, trečia – Marija Matiukaitė. Pirmokų berniukų grupėje Jonas Ziziliauskas iškovojo I vietą, aplenkdamas – Petrą ir Joną Urbonus, kurie liko II ir III vietose. I vietą mergaičių grupėje iškovojo Gabrielė Šukytė! II vietoje liko nedaug atsilikusi Ema Volskytė, III – jaunesnioji sesutė Vaiva Volskytė. Vyresniųjų berniukų grupėje Jonas Stulginskas iškovojo I vietą. II liko Titas Beliauskas, o III – Herkus Peseckis. Nugalėtojai buvo apdovanoti  taurėmis, I-III vietų laimėtojai atminimo medaliais. Visi, dalyvavę turnyre, gavo atminimo diplomus bei saldžią dovanėlę.

Primename, kad į šachmatų treniruotes kviečiame kiekvieną ketvirtadienį 13:20. Ateik! Išbandyk! Laimėk!