Pamokos LSMU Veterinarijos akademijoje

Paskelbta: 2023 03 23
Pamokos LSMU Veterinarijos akademijoje

2d klasės mokiniai dalyvavo įdomiose pamokose LSMU Veterinarijos akademijoje.  Ten nuvykusius pasitiko universiteto biologijos dėstytoja ir tuzinai gyvūnų skeletų, iškamšų, išklotinių.

Viskas prasidėjo dėstytojos ir jos dukros nuotrauka bei klausimu „Kodėl mes esame panašūs vieni į kitus?“. Panemuniukai jau puikiai žinojo atsakymą į šį klausimą, o pamačius rodomą skaidrę apie DNR grandies kelią gyvuose organizmuose, vaikų akutės dar labiau suspindo ir visi entuziastingai susižvalgė – jie atpažino, prisiminė ir susiejo regimą informaciją su jau turima, kadangi visa tai jau buvo girdėję pasaulio pažinimo pamokų metu. Toliau sekė gyvūnų klasifikacija, sandaros ypatumai, gyvūnų griaučių aptarimas. Mokiniai, jau anksčiau mokęsi apie žmogaus griaučius, gebėjo įvardyti didžiąją dalį gyvūnų kaulų, išskirti žmogaus ir gyvūnų kaulų panašumus ir skirtumus!

Mokykloje vykstančių tarpdisciplininių veiklų dėka, vaikai įgyja ne tik sausų žinių, bet yra lavinami visapusiškai, o tai kartu padeda suvokti kaip veikia mūsų pasaulis. Tokio mokymosi dėka puikiai atsiskleidžia besimokančio žmogaus profilio savybės. Edukacijos metu mokiniai pademonstrav0, kad jie yra mąstantys, visapusiški, atviri pasauliui – geba susieti jau anksčiau girdėtą informaciją naujos veiklos metu.

Džiaugiamės turėdami galimybę lankytis ir bendradarbiauti su Lietuvos universitetais, pasimatuoti studentų kėdes ir įtvirtint anksčiau įgytas žinias.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 23 kovo