Kalėdinis šachmatų turnyras „Nykštukas”

Paskelbta: 2018 12 21

Gruodžio mėnesį mokyklos šachmatininkai dalyvavo šachmatų turnyre, siekdami išsiaiškinti, kuris stipriausias. Turnyre dalyvavo 14 dalyvių (2-4 klasė).  Stipriausias buvo Titas Beliauskas, II vietoje liko Herkus Peseckis , trečioje- Jonas Ziziliauskas . Tarp mergaičių geriausiai pasirodė Ema Volskytė , tašku atsilikusi nuo pirmosios vietos II vietoje liko Luknė Antanavičiūtė , o III vieta atiteko Evitai Gydaitei. Pirmokų turnyre rungėsi 15 dalyvių. I vietą iškovojo Žygimantas Šiožinys, kuris varžovus aplenkė 1,5 taško, II vietoje liko Augustas Grikšelis , kuris per papildomus rodiklius aplenkė III vietoje likusį Dovydą Akulionį.  Tarp pirmokių mergaičių stipriausia buvo Barbora Mikalauskaitė, II-III vietas pasidalino Elžbieta Brazauskaitė  ir Ieva Jančiauskaitė.
Nugalėtojai apdovanoti  taurėmis, I-III vietų laimėtojai atminimo medaliais. Visi, dalyvavę turnyre, gavo atminimo diplomus bei saldžią dovanėlę.
Kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 14 sausio