Kalėdinis šachmatų turnyras2012-12-19 2012-12-18 Mokyklos bibliotekoje vyko tradicinis kalėdinis šachmatų turnyras. Antrus metus iš eilės puikiai sekėsi Pijui Šapnagiui (2b) ir Gabrielei Vyšniauskaitei (4a). Sveikiname nugalėtojus! Dalintis: Naujausios naujienos Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06 Mokslo metų pabaigos ženklai2026-06-03 Ką pasėsi… tuo ir pasidžiaugsi2026-06-03