Gimnastai – šaunuoliai!2017-03-14 Džiaugiamės mokyklos mergaičių ir berniukų gimnastikos komandų iškovotomis pirmosiomis vietomis Kauno mokyklų žaidynių gimnastikos varžybose! Sveikiname jaunuosius gimnastus ir jų trenerę Regvitą Janavičienę! Dalintis: Naujausios naujienos Pažintis su irklavimo sportu Lampėdžių irklavimo bazėje2026-06-12 Mokymosi kelionė į Berlyną: istorija, kultūra ir augimo patirtys2026-06-11 Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06