English Speech Championship’2024

Paskelbta: 2024 03 28
English Speech Championship’2024

19-ąjį kartą mokykla pakvietė į respublikinį renginį „English Speech Championship”.  Sulaukėme dalyvių iš Vilniaus, Marijampolės, Rokiškio, Gargždų, Klaipėdos ir Kauno mokyklų. IV-ųjų klasių mokiniai pademonstravo puikius gebėjimus anglų kalba pristatyti aktualias temas ir pateikti refleksiją į vertintojų užduotus klausimus.

Vertintojai pasidžiaugė, kad mokinių kompetencija viešai kalbėti anglų kalba kasmet vis auga. Tad tenka nelengva užduotis išrinkti geriausius iš geriausių.

III vietos diplomais ir prizais apdovanoti V.Dargvainytė iš Kauno Senamiesčio progimnazijos (mokytoja D.Bakienė), M.Vijayakumas iš Kauno Suzuki progimnazijos (mokytoja R. Kaminickienė). II vietos nugalėtojai – M.Vaidelis iš Kauno J. ir P. Vileišių mokyklos (mokytoja A.Jesinskienė) ir M.Sabaliauskaitė iš Marijampolės R.Stankevičiaus progimnazijos (mokytoja I.Kiškienė).

I-osios vietos nugalėtojos E.Reznikovaitė iš Vilniaus P.Mašioto pradinės mokyklos (mokytoja I.Linartienė) ir mūsų mokyklos mokinė Sofia Banevičiūtė (mokytoja K.Švagždienė). Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius!

Paskutinis atnaujinimas: 2024 29 kovo