English Speech Championship 2022

Paskelbta: 2022 03 17
English Speech Championship 2022

2008 metais mūsų mokykloje užgimė graži tradicija – kasmetinis respublikinis pranešimų anglų kalba čempionatas „English Speech Championship”.  14-tajame čempionate, vykusiame on-line, pranešimus pristatė 4-ųjų klasių mokiniai iš Alytaus, Mažeikių,  Marijampolės, Kauno rajono ir Kauno miesto. Čempionato vedėjas ir vertinimo žiuri narys VDU profesorius Jaq Greenspon sakė, kad kasmet jis su dideliu džiaugsmu laukia šio įvykio. Jam teisėjauti padėjo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyr.specialistė Gabija Kiaušaitė bei Kauno J.Jablonskio gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė. Vaikų interesams žiuri komisijoje atstovavo mūsų mokyklos ketvirtokas Rokas Rižakovas, kuris nevertino pranešėjų, bet uždavė klausimus, susijusius su pranešimų tema.

Įdomus netikėtumas! Visas prizines vietas laimėjo mergaitės vardu AMELIJA. 3 vietos laimėtoja – Amelija Dargvainytė iš Kauno Senamiesčio progimnazijos. 2-ąją vietą iškovojo Amelija Saveljeva iš Kauno Suzuki progimnazijos. 1-ąja vieta džiaugėsi mūsų mokyklos mokinė Amelija Banevičiūtė.

Sveikiname visus konkurso dalyvius, nugalėtojas Amelijas, žiuri narius ir mokyklos anglų kalbos mokytojas Kristiną ir Gabrielę! Anglų kalbos šventė buvo nuostabi!

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022 17 kovo