Ukulelių ir poezijos piknikas
Vidiniame progimnazijos kiemelyje vyko nuostabaus nuoširdumo ukulelių ir poezijos šventė.
Klausėmės anglų/prancūzų kalbų mokytojos Gabrielės gitaros muzikos, pradinių klasių mokytojos Kristinos sukurtų eilių, saksofonu, fleita muzikuojančių mokinių. Pasidžiaugėme mokytojos Linos parengtų mažųjų mokinukų teatro grupės vaizdeliu.
Pradinukai ir vyresnėliai ukulelėmis skambino neįmantrias, bet mielas melodijas. Jiems gražiai improvizuodama pritarė kviestinė trijų vaikinų muzikos grupė.
Dėkojame muzikos mokytojai Giedrei už šventės organizavimą ir visiems sukūrusiems nepakartojamai jaukią nuotaiką!





































