Trumpalaikė klaipėdiečių stažuotė
Progimnazijoje lankėsi Klaipėdos “Gilijos” pradinės mokyklos mokytojų ir vadovų komanda. Kolegės dalyvavo trumpalaikėje stažuotėje “Pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas, orientuotas į mokinio pasiekimų gerinimą”.
Pradžioje progimnazijos vadovai pristatė mokyklą ir jos išskirtinumą – ugdymo proceso organizavimą įgyvendinant Tarptautinio Bakalaureato pradinio ugdymo programą.
Po to 4c klasės mokytoja ekspertė Giedrė Šliumpienė vedė atvirą pamoką tema “Skaitovų klubas vaidmenimis – tekstą pristatome kitaip”. Viešnios stebėjo mokymosi tyrinėjant veiklas, kurių metu buvo ugdomi mokinių kritinio mąstymo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
Viešnagės pabaigoje kolegės iš Klaipėdos susipažino su įvairiomis progimnazijos edukacinėmis aplinkomis ir išvyko praturtėję idėjomis, ką galėtų pritaikyti savo mokykloje.
Džiaugiamės užsimezgusiu šiltu bendradarbiavimu!











