Trečiokų tyrinėjimai Vilniaus muziejuose
Trečiųjų klasių mokiniai dalyvavo turiningoje edukacinėje išvykoje po Vilniaus muziejus. Apibendrindami Tarptautinio Bakalaureato (TB) skyriaus „Kaip veikia pasaulis“ veiklas, netradicinėje aplinkoje gilino savo žinias.
Pirmiausia mokiniai apsilankė Energetikos ir technikos muziejuje, kur tyrinėjo magnetų savybes ir jų panaudojimą technikoje, susipažino su elektros veikimo principais ir paprastomis elektros grandinėmis, stebėjo įspūdingą „Teslos šou“.
Geležinkelių muziejuje susipažino su Lietuvos transporto ir energetikos raida, išsiaiškino kaip magnetizmas taikomas transporto sistemose.
Diena buvo kupina atradimų, sujungusių istorijos, mokslo ir saugaus elgesio pamokas.














