Tėvelių pamokos

Paskelbta: 2023 11 30
Tėvelių pamokos

3a klasės mokiniai laimingi – lapkritį net keletą įdomių pamokų vedė tėveliai.

Jogailos Velykio tėtis vedė pamoką apie informacines technologijas ir pinigus. Ne paprastus pinigus, o skaitmeninę valiutą – kriptovaliutą, dar vadinamus bitkoinais. Įdomu buvo sužinoti, jog jie auginami „fermose”. Smalsūs ir reflektuojantys vaikai uždavė Jogailos tėveliui daug klausimų ir išsiaiškino nežinotus dalykus.

Gustės Girlevičiūtės mama – buhalterė. Ji padėjo mokiniams apmąstyti savo finansinio raštingumo kompetencijas ir apsispręsti, kaip galėtų jas tobulinti. Mokiniai išplėtė suvokimą apie būtinąsias išlaidas, kaip ir kada reikėtų taupyti. Daug žinantys vaikai naujai įgytas žinias ir kompetencijas įtvirtino žaisdami.

Gintės Gerulskytės mama – floristė. Ji pakvietė mokinius drauge sukurti advento vainiką ir pasigaminti žaisliukus klasės eglutei. Puošimui naudojo natūralias priemones – kankorėžius, eglės ir kėnio šakas. Kūrybiškai dirbę vaikai sukūrė daug kalėdinių puošmenų.

Deno Sirutavičiaus mama atnešė į klasę savo keptų sausainių. Mokiniai sausainius išmargino juos gražiausiais kalėdiniais raštais ir netrukus papuoš eglutę klasėje.

Fantastiškos pamokos! AČIŪ tėveliams!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023 30 lapkričio