Tarptautinio Bakalaureato vakaras

Paskelbta: 2023 11 29
Tarptautinio Bakalaureato vakaras

Susirinkę į pirmąjį šių mokslo metų Tarptautinio Bakalaureato vakarą,  kalbėjomės apie didįjį mokyklos POKYTĮ – žengimą Tarptautinio Bakalaureato keliu.

Suprasti ir pasidžiaugti, koks svarbus ir būtinas pokytis diegiamas mūsų mokykloje, mums padėjo Dr. Virginijus Kundrotas – vienas iš ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto įkūrėjų, ėjęs šio universiteto rektoriaus pareigas, pokyčių valdymo ir lyderystės ekspertas, daugelį metų vadovaujantis įvairioms Lietuvos bei užsienio organizacijoms, tarptautinių ir Lietuvos įmonių direktorių tarybų narys.

Pranešimas buvo įtaigus ir padėjęs susivokti, jog POKYTIS – įgyvendinti atnaujintą ugdymo turinį vadovaujantis Tarptautinio Bakalaureato filosofija, politikomis ir metodais – turi būti suvokiamas kaip išskirtinė galimybė holistiniam vaiko ugdymui(si).

Atsiliepimai kuo puikiausi: „Begalinis ačiū už tokią vertingą ir įdomią paskaitą”, „Vakaras buvo įkvepiantis, nuostabus! Ačiū Jums už tai.”, „Nuoširdus dėkui už vakar vakaro paskaitą, buvo nepaprastai įdomu ir manyčiau, kad kiekvieną iš mūsų stipriai palietė ir privertė apie daug dalykų susimąstyti asmeniškai❤️”, „Dėkoju už tikrai labai vertingą vakarą”…

AČIŪ dr. Virginijui Kundrotui už dovanotą paskaitą mokyklos bendruomenei!

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023 30 lapkričio