Svarbios pamokos

Paskelbta: 2020 02 27
Svarbios pamokos

Šią savaitę mūsų mokyklos ketvirtokai dalyvavo lytiškumo ugdymo ir vaisingumo pažinimo programoje „Mano vaisingumas yra svarbus“.

Mergaitės dalyvavo seminare „Ciklo šou“, ir sužinojo, koks nuostabus yra jų kūnas ir jame vykstantys procesai. Tai paskatino jas save gerbti, branginti ir saugoti. Renginio metu mergaitės leidosi  į kvapą gniaužiančią kelionę po moters kūną, padedančią atskleisti slapčiausius lobius ir paslaptis.

Berniukai dalyvavo seminare „Agentai vykdo misiją“. Čia jie sužinojo, kaip realiai veikia jų pačių kūnai, sausus faktus atpažino savo gyvenime, susiejo su savo realybe. Žaidybinėje veikloje berniukai išsamiai susipažino su jų laukiančiais fiziniais ir psichiniais paauglystės pokyčiais, jaukioje ir saugioje atmosferoje sužinojo, kaip berniukas tampa vyru.

Prieš porą savaičių ir mokinių tėvai dalyvavo jiems skirtoje paskaitoje, kurios metu programos vykdytoja  E.Kosaitė-Čypienė pristatė naują, pagarbų būdą pažinti besikeičiantį kūną. Ji supažindino tėvus su seminarų metu vartojamomis sąvokomis, kad kartu su  vaikais galėtų bendrauti kaip lygūs su lygiais ir laisvai keistis informacija.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020 28 vasario