Svarbi pergalė!2018-10-18 Kauno Rokų gimnazijoje vyko Kauno miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinių rinktinė įveikė šeimininkų komandą ir pateko į kitą etapą. Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kitose varžybose! Dalintis: Naujausios naujienos Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06 Mokslo metų pabaigos ženklai2026-06-03 Ką pasėsi… tuo ir pasidžiaugsi2026-06-03