Spinduliukų klasėje įsikūrė „Skaitovų klubas”

Paskelbta: 2024 01 11
Spinduliukų klasėje įsikūrė „Skaitovų klubas”

2c klasės mokiniai vienu metu skaitė O.Proislerio knygą „Vaiduokliukas”. Pabaigę ją skaityti tarėsi, kaip kuo įdomiau ją pristatyti. Net 8 klasės draugai pasiūlė pristatyti knygą „Skaitovų klube”.

Burtų keliu kiekvienas išsitraukė sau vaidmenį ir tapo ypatingu knygos pristatymo dalyviu: diskusijų vedėju, sąsajų ieškotoju, iliustratoriumi, literatūriniu įkvėpėju, keliautoju-tyrinėtoju, reziumuotoju, tyrėju ir žodyno turtintoju.

Išsiaiškinę, ką kiekvienas turės daryti, savarankiškai ruošėsi namuose, repetavo visuose mokyklos kampeliuose: valgykloje, prie budinčios (net į lauką nėjo), jaukiuose užkampiuose.

Knygos pristatymo dieną dalis klasės draugų tapo žiūrovais ir klausytojais. Išklausę pristatymą,  jie išsakė pagarbius komentarus. Įdomios mokinių mintys po knygos pristatymo: „Pirmą kartą dalyvavau „Skaitovų klube”. Man reikia išmokti garsiau kalbėti”, „Mūsų komanda labai gražiai sutarė”, „Kitą kartą norėčiau būti diskusijos vedėja”, „Dirbau iš meilės ir labai stengiausi, net rankos suprakaitavo”, „Visi vaikai gerai atliko savo pareigas. Kai kam reikėjo daugiau drąsos”.

Tikrai, mokiniai dirbo su dideliu noru ir užsidegimu. Buvo smagu jų klausytis ir stebėti, kaip jie stiprino smalsaus tyrinėtojo, mąstančio ir lengvai bendraujančio mokinio savybes.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2024 13 sausio