Savarankiško mokymosi diena 2c klasėje

Paskelbta: 2024 02 01
Savarankiško mokymosi diena 2c klasėje

Visą dieną 2c klasės mokiniai mokėsi savarankiškai: rinkosi ne tik darbo pobūdį, bet ir konkrečias užduotis, tobulino laiko planavimo įgūdžius, buvo vieni kitų mokytojais. Visų tikslas – ne tik atlikti kuo daugiau įvairių užduočių, bet ir atlikti jas kokybiškai. 

Antrokai pademonstravo, jog moka mokytis, tai daro atsakingai ir laikosi susitarimų. Kadangi mokėsi savarankiškai, patys rinkosi užduotis. Prireikus draugiškai padėjo vieni kitiems.

Dirbdami individualiai ir komandoje pastiprino tokias besimokančiojo savybes kaip „mąstantys, lengvai bendraujantys, rūpestingi, prisiimantys iššūkius”.

Kai kuriems ši diena labai patiko todėl, kad patys galėjo spręsti kada mokytis, o kada pasidaryti pertraukas. Svarbu buvo atlikti visas suplanuotas užduotis.

Kasdien pasibaigus pamokoms vaikai parašo komentarus, kaip jiems pavyko mokykloje. Antrokų manymu, tokios dienos yra labai smagios, nes per jas daug bendraujama.

Štai Mėtos mintys dienai pasibaigus: „Norėčiau, kad tokių dienų būtų daugiau. Vakarais namuose kalbame apie praėjusią dieną – šiandien turėsiu labai daug ką papasakoti“. 

Paskutinis atnaujinimas: 2024 3 vasario