Šachmatų turnyras „Pavasario taurė“

Paskelbta: 2019 05 29

Mokyklos šachmatų turnyre „Pavasario taurė“ dalyvavo 20 mokinių. Stipriausia pirmokė – B.Mikalauskaitė (1c), antra – A.Šultė (1b). Trečioje vietoje dvi mergaitės: E.Steponavičiūtė (1b) ir R.Jakubauskaitė (1a). Pirmokų berniukų grupėje P.Dabrila (1c) iškovojo I vietą, aplenkdamas Ą.Mažeiką (1b) ir A.Grikšelį (1b). I vietą mergaičių grupėje iškovojo V.Volskytė (3c), II-oje liko L.Antanavičiūtė (2a) ir E.Volskytė (4a), III vietoje – A.Girdauskaitė (2c). Vyresniųjų berniukų grupėje H.Peseckis (4c) užtikrintai iškovojo I vietą nepralaimėdamas nė vienos partijos. Antras liko D.Kasperavičius (2c), o trečias– T.Beliauskas (3b). Nugalėtojai buvo apdovanoti  taurėmis, I-III vietų laimėtojai atminimo medaliais. Visi turnyro dalyviai gavo atminimo diplomus ir dovanėlę. Sveikiname ir uždavinių konkurso „Šachmatukas“ nugalėtojus. Mergaitės: 1 vieta A.Šultė (1b). 2 vieta B.Mikalauskaitė (1c). 3 vieta E.Steponavičiūtė (1b). Berniukai: 1 vieta Ą.Mažeika (1b). 2 vieta P.Dabrila (1c). 3 vieta D.Buckiūnas (1b).

KVIEČIAME kitais mokslo metais prisijungti prie mūsų kolektyvo!

Paskutinis atnaujinimas: 2019 3 birželio