Ryto ratas ir ginkmedžiai

Paskelbta: 2022 09 09
Ryto ratas ir ginkmedžiai
Skambia daina pradėjome pirmąjį šių mokslo metų Mokyklos bendruomenės Ryto Ratą. Jo metu aptarti svarbūs susitarimai, kuriais vadovausimės visus metus. Buvo pristatyta Mokinio knygelė ir įvardytos Tarptautinio Bakalaureato pradinio ugdymo programos mokinio profilio savybės, padėsiančios ugdytis mokymuisi visą gyvenimą būtinas kompetencijas.
Labai įdomu buvo klausytis Ryčio B. (4c) ir jo mamos Kristinos pasakojimo apie tai, kaip jiedu vyko į Japoniją, nes Rytis buvo laimėjęs konkursą Japonijos Parlamento Atstovų rūmuose pasakyti kalbą apie taikos išsaugojimo svarbą!
4c klasės mokiniai parengė puikų plakatą ir pristatė visus sudominusią informaciją apie seniausią planetos medį – ginkmedį. Rugsėjo 1-ąją, kai mokykla pasuko Tarptautinio Bakalaureato kryptimi, gautus dovanų du ginkmedžius mokiniai pasodino mokyklos kieme. Kad jauni medeliai prigytų, jų plonų kamienų nenulaužtų vėjai, o šakelių nenušaldytų šalnos, jais rūpinsis jaunieji mokyklos gamtininkai su socialine pedagoge Dalia.
Kviečiame visą mokyklos bendruomenę aktyviai dalyvauti mokyklos bendruomenės ryto ratuose ir prisidėti prie mokyklos siekio tapti Tarptautinio Bakalaureato mokykla.
Paskutinis atnaujinimas: 2022 9 rugsėjo