Progimnazijos bendruomenės asamblėja
Į paskutinę šių mokslo metų asamblėją susirinkome pasidžiaugti pradinio ugdymo programą bebaigiančių panemuniukų ketverių metų pasiekimais ir asmenine ūgtimi.
Improvizuotoje Kauno Panemunės progimnazijos TV studijos laidoje “Labas rytas, panemuniukai” vedantieji uždavė klausimus savo bendramoksliams apie įsimintinas mokytojų pamokas, mokymąsi išvykose, edukacijas muziejuose, tyrinėjimus gamtoje… Pašnekovai pateikė svarių įrodymų, užfiksuotų nuotraukose, nudžiugino šokiais, grojimu ir dainomis.

































