Pergalė!2019-10-15 Kauno mokyklų žaidynių I-ojo etapo kvadrato varžybose 3-4 klasių panemuniukų rinktinė nesunkiai įveikė M. Valančiaus mokyklos-darželio bei „Nemuno“ mokyklos komandas ir pateko į II-ąjį varžybų etapą. Sveikiname! Dalintis: Naujausios naujienos Pažintis su irklavimo sportu Lampėdžių irklavimo bazėje2026-06-12 Mokymosi kelionė į Berlyną: istorija, kultūra ir augimo patirtys2026-06-11 Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06