Pergalė2013-12-01 Mokyklos krepšinio komanda dalyvauja Kauno miesto krepšinio mėgėjų lygos turnyre. Penktadienį mūsų mokiniai iškovojo gražią pergalę, nugalėję Kauno “Snaiperio” komandą rezultatu 48-36. Dalintis: Naujausios naujienos Pažintis su irklavimo sportu Lampėdžių irklavimo bazėje2026-06-12 Mokymosi kelionė į Berlyną: istorija, kultūra ir augimo patirtys2026-06-11 Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06