Panemuniukų kelionė po Frankofonijos šalis

Paskelbta: 2021 03 23
Panemuniukų kelionė po Frankofonijos šalis

Įsiliedami į Kauno miesto renginių programą „Frankofonijos mėnuo 2021”, 4a klasės mokiniai ir mokytoja siekė daugiau sužinoti apie Prancūzijos kultūrą, istoriją, papročius, šiuolaikinį gyvenimą. Mokytojos Dianos ketvirtokai leidosi į kelionę po Frankofonijos šalis. ZOOM pamokoje ketvirtokai lankė pasaulio šalis, kuriose prancūzų kalba –  valstybinė.  Drauge keliauti pakvietė ir 35 Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokytojus.  Dėkojame mokytojai Dianai ir jos ugdytiniams už įspūdžius! Kelionė buvo spalvinga ir žaisminga. Merci beaucoup! (Labai ačiū!)

3c klasės mokiniai taip domėjosi Prancūzija. Surengė konferenciją, kurioje net 18 mokinių savo draugams pristatė pranešimus „prancūziškomis” temomis. Oho, kokių įdomių dalykų pavyko sužinoti! Nichel! (Puikiai!)

3a klasės mokiniai susipažino su prancūziško batono istorija, jo receptu. Jie gamino desertus, užkandžius, picą, kurių pagrindas buvo prancūziškas batonas. Mokytojos padėjėja studentė Milda pakvietė ,,sėsti“ į lėktuvą ir keliauti į Paryžių. Vaikai išmoko taisyklingai tarti kai kuriuos prancūzų kalbos žodžius, skaitė A. de Sent Egziuperi ,,Mažojo princo“ ištraukas. Pamoką baigė klausydamiesi prancūzų vaikų atliekamos nuotaikingos dainos. Gaîment! (Linksmai!)

2a klasės mokinys Justas Kavaliauskas sveikinasi su jumis prancūziškai ir linki geros dienos!

2b klasės mokiniai apibendrino savo žinias apie Prancūziją. Į klasę vaikai atsinešė daug daiktų, Prancūzijos simbolių, savo keptų kruasanų  Croissant ir kvepalų. Mokėsi prancūzų kalbos. Įspūdžiai sugulė į koliažus.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021 26 kovo