Mokymasis tyrinėjant

Paskelbta: 2023 03 31
Mokymasis tyrinėjant

Lydima VDU Švietimo akademijos dėstytojų, mokykloje lankėsi Tarptautinio Bakalaureato ekspertė iš Anglijos Suzanne Tomlinson. Viešnios stebėjo menų mokytojų Giedrės, Dainos ir Inesos tarpdalykinę pamoką, kurios centrinė idėja buvo, jog metų laikai įtakoja žmonių kūrybiškumą ir raišką skirtingose meno formose.

Visų trečių klasių mokiniai dalyvavo bendroje kūrybinėje veikloje pasiskirstę į garso, vaizdo ir judesio grupes. Pradžioje meditavę tyloje, prisiminė platų skirtingų meno rūšių spektrą, kūrė garso, vaizdo ir judesio šūkius (motto), susijusius su jų tyrinėjamu metų laiku. Pritaikę įgytas žinias, sukūrė ir atliko performansus, reflektavo apie savo pasiekimus pamokoje.

Bendradarbiaudamos menų mokytojos tinkamai suplanavo mokymąsi tyrinėjant ir įgalino vaikus atskleisti savo kūrybiškumą, o drauge galimybę augti harmoningais, mąstančiais ir smalsiais tyrinėtojais.

Apsilankymas užtruko keletą valandų. Bendrauta su mokiniais ir mokytojomis, stebėtos edukacinės aplinkos. Ekspertė įvertino mokyklos žingsnius įgyvendinant pradinio ugdymo programą. Jos nuomone, per 7 mėnesius mokykla nuveikė neįtikėtinai daug žengdama Tarptautinio Bakalaureato link.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 1 balandžio