Mokymasis toli nuo namų

Paskelbta: 2023 06 05
Mokymasis toli nuo namų

Dalis 4a klasės mokinių drauge su mokytoja Dale visą savaitę mokėsi labai toli nuo namų – Belgijos sostinėje Briuselyje. Tos dienos buvo kupinos naujų žinių, tyrinėjimų ir linksmų nutikimų.

Aplankę istorijos muziejų, pagilino žinias apie Europos istoriją. Europos Parlamento plenarinių posėdžių salėje išsiaiškino, kaip veikia politinė sistema, kaip priimami svarbūs sprendimai. Parlamentariume dalyvavo virtualioje kelionėje po Europą. Komiksų muziejuje pamatė, kaip gimsta komiksai, kokia jų istorija ir progresas.

Panemuniukams labai patiko muzikos instrumentų muziejus, kuriame sukaupta virš 8000 muzikos instrumentų ir galima išgirsti muzikos šedevrų. Šokolado muziejuje sužinojo belgiško šokolado atsiradimo istoriją, stebėjo jo virimo procesą ir ragavo.

Didelį įspūdį paliko apsilankymas Briuselio Europos mokykloje, dirbančioje pagal europinio bakalaureato programą. Joje mokosi virš 3000 vaikų. Vaikai susitiko ir bendravo su ten besimokančiais lietuvaičiais 🙂

Miniatiūrų parke „Mini Europa” grožėjosi garsiausių lankytinų Europos objektų sumažintomis kopijomis. Dar lankėsi Atomiumo muziejuje, grožėjosi Briuselio senamiesčiu, ragavo belgiškus vaflius, lankėsi zoologijos sode, didžiausiame ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje…

O kokia šauni patirtis važiuojant metro 🙂

                                                                                                     Ketvirtokus lydėjusi mama Indrė, 4a

Paskutinis atnaujinimas: 2023 6 birželio