Aktuali informacija

Paskelbta: 2020 03 19

Šiomis dienomis visi mokyklos darbuotojai ruošiasi pasibaigus mokinių atostogoms mokyti nuotoliniu būdu. Mokytojos jau pasirinko nuotolinio mokymo platformą, mokosi, kaip joje rengti užduočių paketus ir bendrauti su mokiniais, koreguoja ugdymo planus, numato veiklas.

Kad nuotolinis mokymasis vyktų sklandžiai, reikia jūsų pastangų ir pagalbos. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikas turėtų pastovią mokymuisi nuteikiančią vietą su reikalingomis priemonėmis, kompiuterį ir interneto ryšį.

Iki kovo 27 dienos atsiųsime jums nuotolinio mokymo organizavimo tvarką ir paaiškinimą, kaip aktyvuoti savo vaikų nuotolinio mokymosi paskyras. Su vaikais jau dabar galite aptarti mokymosi namuose taisykles, kartu suplanuoti dienos veiklas: kada mokytis, žaisti, valgyti, skaityti ir t.t.

Nuotolinio mokymosi metu TAMO dienynas tampa pagrindine mokyklos ir šeimos bendravimo platforma. Labai prašome sekti jame ir mokyklos svetainėje pateikiamą informaciją, aktyviai bendradarbiauti su mokytojomis ir mokyklos administracija.

Pasiilgome Jūsų vaikučių ir jų linksmo klegesio mokyklos koridoriuose!

Dėkojame tiems, kas skambinate ir siūlote profesionalią pagalbą.

Linkime visiems sveikatos ir optimizmo!

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020 19 kovo