Kvietimas į Mokslo metų pabaigos šventę
2026-06-05 10 val. kviečiame į progimnazijos Iškilmių aikštę į Mokslo metų pabaigos šventę. Drauge į vasaros atostogas išlydėsime priešmokyklinukus ir pradinukus.
Šventei pasibaigus, klasių mokytojos praves paskutinę mokslo metų pamoką.
11 val. Pradinio ugdymo programos pažymėjimai ir Gero vėjo malūnėliai bus įteikti mokyklą baigiantiems ketvirtokams.
Kviečiame atvykti ir švęsti drauge!



