KPP merginų tinklinio turnyras 3×3 #1 2026
Vyresnių klasių fizinio ugdymo mokytojas Mantas Babušis inicijavo naują tradiciją – merginų tinklinio 3X3 turnyrą. Jame dalyvavo 5-tų ir 6-tų klasių mokinės, laisvanoriškai susibūrusios į 10 komandų! Visos komandos vienu metu žaidė penkiose specialiai tinkliniui pritaikytose aikštelėse.
Netrūko gerų emocijų, atkaklių kovų ir puikios komandinės dvasios. Pirmąsias tris vietas užėmusių komandų žaidėjoms įteikti medaliai.
Giriame visas dalyves ir džiaugiamės jų energija, sportiniu azartu bei itin draugiška atmosfera!
DĖKOJAME fizinio ugdymo mokytojui MANTUI BABUŠIUI už nuolatinį kvietimą domėtis sportu ir sveikatingumu!




















