Koncertas Panemunės senelių namuose2013-02-21 2013-02-21 Mūsų mokyklos mokinukai aplankė Kauno Panemunės senelių namų gyventojus ir padovanojo jiems šventinį koncertą. Nuoširdžios dainos ir spalvingi šokiai sušildė senjorų širdis, praskaidrino nuotaiką. Dalintis: Naujausios naujienos Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06 Mokslo metų pabaigos ženklai2026-06-03 Ką pasėsi… tuo ir pasidžiaugsi2026-06-03