IT konkursas „Bebras“2013-11-19 2013-11-19 Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo internetiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“. Šio konkurso tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, gilinti informatikos žinias. Dalintis: Naujausios naujienos Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06 Mokslo metų pabaigos ženklai2026-06-03 Ką pasėsi… tuo ir pasidžiaugsi2026-06-03