Erasmus+ projektas „Drauge ugdome E+ kartas“

Paskelbta: 2022 10 24
Erasmus+ projektas „Drauge ugdome E+ kartas“

Spalio 17 – 21 dienomis Turkijos Kartepe mieste vykusiame Erasmus+ projekto „Drauge ugdome E+ kartas“ (angl. „CO-Develop E+ Generations“) partnerių susitikime mokyklai atstovavo 7 ketvirtokai, lydimi anglų k. mokytojos Kristinos, pavaduotojo ugdymui Gedimino ir bibliotekininkės Vilmos. Į susitikimą, kurio tema „Sukurkime video žaidimą!”, atvyko ir mokinių bei mokytojų komandos iš Italijos, Serbijos ir Rumunijos mokyklų. Priimančioji Suadiye Barbaros Ilkokulu pradinė mokykla suorganizavo nuotaikingus susipažinimo žaidimus ir veiklas, kurios bendradarbiaujant padėjo tobulinti IT ir gamtamokslinę kompetencijas, gerinti anglų kalbas žinias, susirasti naujų draugų ir pažinti kitą kultūrą. Mokiniai mokėsi kurti Moviemaker, Yammer, Prezi programomis.

Aplankytame SEKA mokslo centre mokiniai dalyvavo Makey Makey ir Kodu Game Lab „dirbtuvėse“. 3D centre sužinojo, kaip veikia 3D spausdintuvai ir atminčiai pasigamino raktų pakabukus. Išvykoje į Ormanya parką susipažino su ten gyvenančiais gyvūnais, paukščiais, mokėsi atpažinti tai vietovei būdingas medžių rūšis. Suskirstyti į komandas ir naudodamiesi žemėlapiu, mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime.

Dvi susitikimo dienos buvo skirtos ekskursijoms į Bursos miestą ir Stambulą. Juose vaikai lankėsi Bazilikos vandens saugyklose, mečetėse, Didžiajame Stambulo turguje. Visiems itin patiko plaukiojimas jachta Bosforo sąsiauriu, jungiančiu Juodąją ir Marmuro jūras.

Į mokyklą panemuniukai sugrįžo puikios nuotaikos ir kupini įspūdžių!

Paskutinis atnaujinimas: 2022 28 spalio