“Prie balto Kūčių stalo”2013-12-10 4a klasės mokiniai Anykščiuose dalyvavo edukacinėje programoje “Prie balto Kūčių stalo”, aplankė “Arklio muziejų”, užkopė į Laimės žiburio kalną. Dalintis: Naujausios naujienos Pažintis su irklavimo sportu Lampėdžių irklavimo bazėje2026-06-12 Mokymosi kelionė į Berlyną: istorija, kultūra ir augimo patirtys2026-06-11 Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06