Dainų šventė ,,Mano miestas”2015-06-02 Dainų slėnyje vyko trečioji Kauno miesto moksleivių dainų šventė ,,Mano miestas”. Įspūdingame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos ,,Tirlio” dainininkai. Dalintis: Naujausios naujienos Pažintis su irklavimo sportu Lampėdžių irklavimo bazėje2026-06-12 Mokymosi kelionė į Berlyną: istorija, kultūra ir augimo patirtys2026-06-11 Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06