Dailyraščio konkursas2018-03-07 Ketvirtokės Ignė Gudonytė (4a), Liepa Aleksaitė (4b) ir Astra Gurkšnytė (4c) atstovavo mokyklai Kauno miesto mokinių dailiojo rašto konkurse, skirtame Lietuvos 100-čiui paminėti. Dalintis: Naujausios naujienos Mokslo metų pabaigos šventė2026-06-06 Mokslo metų pabaigos ženklai2026-06-03 Ką pasėsi… tuo ir pasidžiaugsi2026-06-03