Baigiamasis Erasmus+ projekto „Drauge ugdome E+ kartas” susitikimas

Paskelbta: 2023 05 18
Baigiamasis Erasmus+ projekto „Drauge ugdome E+ kartas” susitikimas

Gegužės 8 – 12 dienomis Serbijos Smederevska Palanka mieste vykusiame Erasmus+ projekto „Drauge ugdome E+ kartas” (angl. „CO-Develop E+ Generations”) partnerių susitikime mokyklai atstovavo penkios III ir IV klasių mokinės, kurias lydėjo anglų kalbos mokytoja Kristina ir 4b klasės mokytoja Ramunė.

Į projekto susitikimą, kurio tema „Išmanus telefonų ir planšetinių kompiuterių naudojimas” (angl. „Smart use of phones and tablets”), atvyko partneriai iš Italijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų. Priimančioji mokykla organizavo įvairias veiklas,  padėjusias mokiniams tobulinti IT kompetencijas, susirasti naujų draugų ir pažinti kitą kultūrą.

Susitikimo pradžioje mokiniai žaidė susipažinimo žaidimus, rungtyniavo sporto estafetėse. Mokykloje dalyvavo įvairiose IT „dirbtuvėse”: mokėsi programuoti robotukus, filmuoti dronais, naudoti išmaniuosius telefonus ir planšetes video filmų kūrimui. Panemuniukės ypač džiaugėsi Calameo ir Issuu programų pagalba sukūrusios elektroninę knygą.

Dirbant grupėse su vaikais iš skirtingų šalių, mokinukai turėjo galimybę tobulinti anglų kalbos žinias. Susitikimo svečiai taip pat lankėsi miestelio bibliotekoje, ieškojo savo mėgstamiausių ir skaitomiausių knygų serbų kalba. Visa projekto delegacija lankėsi Smederevska Palanka miesto savivaldybėje, kur susitiko su mere ir kitais miesto administracijos atstovais. Dvi susitikimo dienos buvo skirtos ekskursijoms, kurių metu susitikimo dalyviai kilo į 204 m aukščio Avala televizijos bokštą, dalyvavo gido vedamoje ekskursijoje Belgrado senamiestyje ir sužinojo daug įdomių Serbijos istorijos faktų, lankėsi didžiausioje Europoje Šv. Sava cerkvėje.

Džiugu, kad panemuniukės į mokyklą grįžo puikios nuotaikos, kupinos pozityvių emocijų ir įspūdžių!

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023 23 gegužės