Adas – konkurso laureatas!
2b klasės mokinys Adas Pupininkas antrus metus dalyvavo Kauno miesto kūrybinių darbų konkurse „Atrask Čekiją“.
Konkursas sulaukė didelio susidomėjimo – jame savo darbus pristatė net 350 dalyvių. Komisija išrinko 34 laureatus, o tarp jų pateko ir mūsų progimnazijos mokinys Adas!
Dalyvaudami šiame konkurse, vaikai ne tik piešė, bet ir aktyviai ugdėsi svarbias kompetencijas pažinimo, kūrybiškumo, pilietiškumo: mokiniai domėjosi Čekijos istorija, kultūra, gamta bei žymiais žmonėmis bei ugdėsi pagarbą kitų šalių tradicijoms bei stiprino tarptautinio bendradarbiavimo jausmą.






